Léčebná metoda magnetoterapie léčí celou řadu onemocnění

Víte, jak na život bez bolesti? My ano!

Život s bolestí není jednoduchý. To jistě potvrdí každý, koho bolest kdy sužovala, popřípadě sužuje. Obzvláště ta chronická, která doprovází celou řadu chorob. Pacient se s ní často učí žít. Tak tomu ovšem být nemusí. Některých forem bolesti vás úspěšně zbaví například magnetoterapie.

Magnetoterapií rozumíme fyzikální terapií, během níž je pacient vystaven působení pulzního nízkofrekvenčního magnetického pole. Léčba, která vás zbaví bolestí hlavy, kloubů, páteře, zánětů i otoků, zvýší prokrvení dolních končetin a zajistí kvalitní spánek, spočívá v přikládání magnetů různých podob na bolestivá místa či akupunkturní body.

Magnetoterapie Biomag

Ještě dál však jdou magnetoterapeutické přístroje Biomag, které se ukazují účinné i v rámci léčby takových chorob, jako jsou polyneuropatie a lehká mozková disfunkce. Tyto přístroje najdete například v portfoliu prodejce magnetoterapeutických přístrojů – FINEST.

Ten se prodejem nízkofrekvenčních pulzních přístrojů zabývá již 22 let. Tedy dobu dostatečně dlouhou na to, aby prověřila kvalitu a především účinnost jím nabízených magnetoterapeutických přístrojů. Buďme ale konkrétní.

Magnetoterapie Biomag se ukazuje účinná při léčbě následujících chorob:

– artróza a artritida

– Bechtěrevova nemoc

– bércové vředy

– bolesti páteře, hlavy, kloubů, nártů a kotníků

– diabetes

– dna

– hemoroidy

– ischemie

– karpální tunel

křečové žíly

– mononukleóza

– osteoporóza

– pásový opar

– tinitus

– vysoký krevní tlak

– vyhřezlá ploténka

zánět prostaty

Informujte se!

Bližší informace o průběhu léčby konkrétní choroby najdete přímo na stránkách zivotbezbolesti.eu. Stačí kliknout na políčko na jaké bolesti pomáhá a v seznamu chorob zvolit tu, jež je v hledáčku vašeho zájmu. Na následujících odkazech každopádně najdete bližší informace týkající se léčby polyneuropatie a léčby lehké mozkové disfunkce (lmd).

Přístroje pro domácí i profesionální použití

V nabídce společnosti FINEST najdete přístroje profesionální i pro domácí použití. Jejich ovládání je velmi jednoduché, až intuitivní. Vyberete a spustíte léčebný program, přiložíte přístroj na bolestivé místo a necháte jej působit.

Život bez bolesti není automatický, ale také ne nemožný. Jen je třeba vědět jak na to. A ve FINESTU to ovládají na výbornou. Tak toho využijte!

Naposledy aktualizováno 10 ledna, 2022, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *