Mindflow Focus Deaf na podporu kognitivních funkcí u studentů
7 července, 2021
Kategorie: Doplňky

[RECENZE + ZKUŠENOSTI] Mindflow Focus Decaf – pro stimulaci mozkových funkcí (Focus 2.0)

Potřebujete se naučit na náročný test? Potřebujete se soustředit a vykonávat svojí práci s nejlepšími výsledky? V této náročné době, kdy jsou na nás kladeny vysoké nároky ze strany školy, práce nebo i rodiny mohou mít negativní dopad na vaši výkonnost. Na trhu existuje mnoho tzv. nootropik, které podporují mozkové funkce a pomáhají vám s přizpůsobením se na tyto podmínky. Jedním z nich je i MindFLOW Focus Decaf, který si dnes zrecenzujeme. Podíváme se na účinky, složení, pro koho je vhodný, zkušenosti uživatelů a kde ho koupit.

 

Proč užívat Mindflow a pro koho je vhodný?

Mindflow Focus Decaf je pro všechny, kteří potřebují podpořit svůj mentální výkon a splňovat náročné úkoly běžného i pracovního života. Vzhledem k přírodnímu složení můžete produkt užívat téměř každý. Samozřejmě pouze v případě, že nejste citlivý na některou z látek, kterou Mindflow obsahuje.

studenti

tvrdě pracující

všichni v “zápřahu”

přírodní složení

veganské

 

Jaké účinky můžete od Mindflow očekávat?

komplexní podpora kognitivních funkcí
dodá energii na ty nejtěší úkoly
zlepší soustředěnost
oddálí únavu
dostanete vás do flow – práce i učení bude snadnější
účinek na 4 až 6 hodin
zvyšuje pozornost a bdělost

 

Mindflow Focus Decaf patří mezi prášky na soustředění, které mají přírodní složení, ale účinkem přesto velice silné a povedené. S užíváním se můžete těšit na lepší mentální výkony v práci i ve škole. Budete soustředěnější, než je u vás obvyklé.

Vaše rozhodovací procesy bude rychlejší a ničím nerušené. Budete se zkrátka soustředit na to, na co zrovna potřebujete.

Přípravek je navíc bez kofeinu, na který má mnoho lidí silnou reakci, například v podobě třesu, rychlého bušení srdce a pocení.

 

Složení

L-theanin 150 mg zbavuje stresu
Ginkgo biloba 60 mg zlepšuje cirkulaci krve a prokrvení mozku
DMAE 20 mg “aktivuje IQ,” urychluje proces učení a paměti
Alpha GPC 200 mg posiluje mozek a produkci růstového hormonu
Ženšen 30 mg zlepšuje krátkodobou i dlouhodobou paměť
Guarana 100 mg zlepšuje soustředění a celkově všechny kognitivní funkce
Piperin 2 mg zvyšuje účinek obsažených látek
Rhodiola rosea 130 mg stimulační účinek na nervovou soustavu
Vitamín B12 300 μg zlepšuje koncentraci a schopnost se učit
L-tyrosin 350 mg potlačuje stresové a depresivní stavy

 

 

L-theanin

L-theanin do svého těla můžete získat konzumací zeleného čaje, kde se tato aminokyselina nachází ve vysoké koncentraci. L-theanin má na náš organismus více účinků. Mezi jeho nejlepší účinek patří zklidnění organismu. Budete se cítit více soustředění, ale bez ospalosti a únavy.

Dalšími účinky je potlačení úzkosti, podpora paměti, mozkových funkcí, soustředění, pozornosti a jeho vliv poznáte i na náladě.


Ginkgo biloba

Jinan dvoulaločný je vysoký strom, který se dožívá vysokého věku, až 4 000 let. Specifickým znakem jsou pro něj jeho listy, které mají 2 laloky.

Ginkgo biloba je bohatá na flavonoidy, terpeny, vitamíny, minerály a organické kyseliny.


DMAE

DMAE je sloučenina, o které se mnozí lidé domnívají, že může pozitivně ovlivnit náladu, zlepšit paměť a funkci mozku. Předpokládá se, že má také příznivé účinky na stárnoucí pleť. Možná jste ji slyšeli pod názvem deanol a mnoha dalšími názvy.

DMAE se přirozeně vytváří v těle. Nachází se také v tučných rybách, jako je losos, sardinky a ančovičky.

Předpokládá se, že DMAE působí tak, že zvyšuje produkci acetylcholinu (Ach), neurotransmiteru, který je klíčový pro pomoc nervovým buňkám při vysílání signálů.


Alpha GPC

Co je Alpha GPC? Známé nootropikum, která posiluje mozek a zvyšuje tvorbu růstového hormonu. Tuto látku můžete znát také podle označení cholin, který se přidává do řady přípravků na podporu učení i léčbě alzheimera.


Ženšen

Ženšen patří mezi adaptogeny a nootropika, které se využívají v doplňcích na podporu celkového zdraví. Jeho historie sahá do Asie, ale časem jeho užívání poznali na všech kontinentech.

Užívání pomáhá navodí pocit psychické pohody, čímž dokáže zlepšit schopnost učit se a zvládat svoje denní úkoly rychleji. A především v klidu.

Jeho užívání ocení i profesionální a rekreační sportovci. Konzumace napomáhá lepší fyzické kondici. Muže může zajímat i vliv ženšenu na erekci.


Guarana

Oblíbený prostředek studentů, jak zvýšit výkonnost při zkouškách. Užívání guarany oddaluje únavu, zrychluje metabolismu, dodává energii, snižuje chuť na sladké, zlepšuje soustředění, kognitivní funkce a zbavuje stresu.

Na mužskou populaci může působit také jako afrodiziakum.


Piperin

Extrakt z pepře zvyšuje účinnost některých látek v doplňku až o 2000%. Jeho užívání zlepšuje vstřebávání aminokyselin a jejich přenos.

Mimo jiné podporuje trávení, je to účinný bojovník proti infekcím a zánětům.


Rhodiola rosea

Jedna z hlavních látek Mindflow Focus Deaf. Patří do skupiny silných adaptogenů a její vliv na zdraví je z hlediska podpory kognitivních funkcí zcela zásadní.

Užívání rhodiola rosea stimuluje centrální nervovou soustavu – podle studií stimuluje až o 60% více, než je tomu u kofeinu.

Rhodiola rosea obsahuje fenolické látky (p-tyrosol, rhodiolosid), monoterpeny (rosiridol, rosiridin), flavonoidy cinnamylalkohol a jeho glykosidy (rosin, rosavin, rosarin).


Vitamín B12

Začneme takto. Vědci z Oxfordu v roce 2008 provedli studii, ve které zjistili, že lidé, kteří mají vyšší hladinu vitamínu B12 mají až 6x nižší pravděpodobnost, že budou mít problémy se zmenšováním mozkového objemu.

Tato skutečnost utvrzuje odborníky v tom, že suplementací vitamínu B12 a doplňků s jeho obsahem se můžete vyvarovat problémům s kognitivními funkcemi.


L-tyrosin

Aminokyselina, u které jsou nízké hodnoty vykoupeny špatnou pamětí, depresí a únavou. K nízkým hodnotám může dojít, pokud máte dlouhodobý nedostatek spánku a tělo nemá dostatek “síly” si vytvořit tyrosin samo v těle.

Patří také mezi silný antioxidanty a podporuje hubnutí.

Mindflow Focus Deaf na podporu kognitivních funkcí u studentů

 

Dávkování a užívání

Užívání doplňku Mindlow Focus Decaf je jako u jiných potravinových doplňků. Výhodou je, že do svého těla přijímáte pouze přírodní látky (vitamíny, minerály, bylinky, aminokyseliny), které nemají na vaše zdraví negativní dopad.

✅ Doporučená denní dávka: 2 kapsle/tobolky

TIP: Doplněk neužívejte každý den. Občas dejte pauzu, jinak si vybudujete toleranci na obsažené látky a nebudete pociťovat to, co na začátku užívání (lepší paměť, soustředěnost, energii).

 

Zkušenosti reálných lidí s produktem

Reálná zkušenost zákazníka s produktem Mindflow

 

Moje zkušenost s produktem

Přípravek jsem si koupil, protože jsem cítil, že moje soustředěnost a paměť se postupně horší. Nebylo to nic dramatického, přesto jsem potřeboval “nakopnout.”

Na internetu jsem se podíval na mnoho přírodních doplňků. Udělal jsem si menší průzkum, srovnal složení, ceny, výrobce a ze srovnání vyšel jako vítěz právě recenzovaný Mindflow Focus Deaf.

V pracovní dny užívám 2 tablety každé ráno a to před snídaní. Vypozoroval jsem, že po snídani nedosáhnete takového účinku. Zhruba po 30 minutách se “probudíte” a jste připraveni na denní úkoly a nepříjemné pracovní povinnosti.

Na Mindflow jsem si opravdu zvykl. Přirovnal bych to k lepší kávě, které si stejně minimálně 1x denně dopřeji. V kombinaci s Mindflow funguje perfektně.

Jsem na práci více soustředěný a baví mě. Samozřejmě jen do určité míry. Denní úkoly, které nesnášíte, najednou z ničeho nic nezačnete milovat.

 

Mindflow Focus Decaf – kde ho objednat?

Kde koupit Mindflow Focus, když ne na oficiálních stránkách výrobce a zároveň prodejce?

Máte tak jistotu, že dostanete nově vyrobený produkt, který neležel rok někde na skladu!

Možnosti balení:

  • 30 tablet – 490 Kč
  • 90 tablet – 1290 Kč

Při větším balením tak máte téměř 200 Kč slevu. Pokud víte, že budete dlouhodobě pod stresem nebo ve škole, zvolte si rovnou větší balení, nebudete toho litovat.

Mindflow Focus Decaf tablety

✅ doprava zdarma nad 1500 kč

Přejít do e-shopu

 

Nejčastější dotazy

Je užívání Mindflow bezpečné?

Ano, všechny doplňky značky Mindflow jsou přírodního složení. To znamená, že i dlouhodobé užívání je zcela bezpečné a nehrozí vám zdravotní potíže.

Můžu k užívání doplňku pít i kávu?

Opět ano.

Je možné užívat nootropika, v tomto případě Mindflow Focus užívat každý den?

Můžete, ale pro zachování účinků je dobré v týdnu 1 až 2 vynechat, aby se vám nevytvořila tolerance.

Mindflow a slevový kód - je dostupný?

Aktuálně žádný slevový kupón není. Pokud si ale zakoupíte některý z produktů, dostanete se do jejich emailing listu, ve kterém posílají slevové kódy za věrnost.

 

Chcete vyzkoušet i další produkty od Mindflow? Přidejte si do objednávky testovací balíček a navíc tím získáte dopravu zdarma!

 

Mindflow testovací balíček

 

Další produkty v nabídce

  • Mindflow Focus 2.0
  • Mindflow CBD+CBG olej
  • Mindflow Advanced Mind
  • Mindflow Stress Free
  • Mindflow Hangover
  • Mindflow Sleep
  • Mindflow Sleep Melatonin Free

Přejít do e-shopu

Rate this post

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *