naturhouse recenze a zkušenosti
2 srpna, 2016
Kategorie: Doplňky, Hubnutí, Jídlo, Pohyb

Recenze Naturhouse

Jeden z největších konkurentů Světa zdraví je Naturhouse, na který se v tomto článku podíváme. Uvedeme největší výhody a nevýhody projektu Naturhouse, zkušenosti a rozhodnete se sami, jestli je vlastně dobré na pobočku Naturhouse zajít.

Co je to Naturhouse?

Naturhouse je jeden z nejefektivnějších způsobů hubnutí, který funguje po celém světě! Pomáhá shazovat přebytečná kila, zvyšovat sebevědomí a zlepšuje celkovou kvalitu života. Funguje na principu BEZPLATNÉHO poradenství (konzultace), které probíhá v moderních pobočkách Naturhause. Zde se vám budou věnovat kvalifikované dietoložky a dietologové.

Proč si sjednat konzultaci?

    • Konzultace je zdarma (trvá cca 30 minut)
    • Zhubnete pod dohledem specialisty
    • Více energie a sebevědomí
    • Jídelníček na míru


Konzultace je zcela zdarma, když se vám nebude něco líbit, můžete okamžitě odejít a už tam nikdy nevkročit. To beru jako jednu z největších výhod, respektive -> nemusíte nic platit. Ale!!! Téměř každý, kdo se zapojil do programu Naturhouse zhubnul tolik, kolik si představoval a ještě více, když byla ochota a vůle pokračovat.

Mnoho lidí si hubnutí s touto společnosti velice chválí, protože mají rychlé výsledky a hubnutí nebylo pouze o snížení váhy. Klienti majá na konci procesu více energie, sebevědomí a celkové spokojenosti.

Zkuste proteinovou dietu KetoMix – ukázalo se, že je to jeden z nejrychlejších způsobů, jak zhubnout

ketomix recenze

✅ NEJÚČINNĚJŠÍ dieta – úbytek tukových zásob od 2 – 20 kg

✅ při dietě nebudete mít hlad

✅ stačí úprava jídelníčku, nemusíte se trápit v posilovně (ale hubnutí to urychlí)

✅ skvělé jídla a příchutě

TIP: Přečtěte si recenzi a zkušenosti Mahuleny Bočanové s KetoMix dietou

Jak konzultace vypadá?

Z první návštěvy nemusíte mít obavy nebo se stydět. Naturhouse je tu od toho, aby vám pomohl, a vše funguje na profesionálním a vstřícném poměru. Po příchodu na pobočku k vám přistoupí výživový poradce, který vám udělá bioimpedanční analýzu, čímž zjistí stavbu vašeho těla.

Z výsledků měření pozná, co vašemu tělu chybí, čeho má přebytek a podle toho vám udělá jídelníček na míru. Doporučí vám přírodní doplňky stravy i určité pohybové aktivity, přiměřené vašemu věku a hmotnosti.

analýza těla

sestavení dietního jídelníčku na míru

doporučení firemních produktů pro lepší hubnutí

pravidelné kontroly pro zajištění a kontrolu výsledků

První konzultace trvá kolem 30 minut a veškeré další pouze 15 minut – je doporučené chodit jednou týdně!

Zkušenosti s Naturhouse

Vybral jsem určitě zkušenosti, které vám snad pomůžou. A držím palce s hubnutím (ať už u Naturhouse nebo někde jinde). Jestli už máte zkušenosti, tak neváhejte a napište je do komentářů!

“Ahoj, dnes mě paní odchytila, mám mírnou nadvahu, tak sem si řekla, že to zkusím, nicméně, moje kamarádka tam s manželem chodí a oba mají 10 kg dole a jsou spokojený! Mě by stačilo 5 kg dolů!” od Adeilax

“Dámy prominou, jsem chlap. Díky. S Natur housem jsem začal minulý týden. Zatím celkem spokojenost, jenom je hrůza, že všechno je totálně bez chuti. K snídani ty jejich suchary s tvarohem, potom někde flákota (kuře, ryba) zeleninový salát. Ale pro chlapa, který byl zvyklý solit a různě si vylepšovat svoje papů je hrůza. Jinak celkem překvapení, že zatím nemám hlad, ale je to o té pravidelnosti. Rád vařím, ale teď? Jestli máte někde nějakou zkušenost, receptík, tak sem s ním. Vůbec mi nechutná umělé sladidlo, tak že raději všechno bez cukru. Jinak na 173 cm, mám 108kg.” od Beavis

“Ale abych nebyla tak kritická … jak už jsem psala, přítelkyně mého otce v 55 letech opravdu shodila a drží se dodnes. Takže je to opravdu individuální a každému holt sedí něco jiného :palec: .” od Daloula

 

4 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *