[RECEPT] Smoothie s banánem, jogurtem a medem, které musíte ochutnat!

Připravte si svěží a přirozeně sladké smoothie z řeckého jogurtu s banánen, bobulemi (mix, co máte doma – například borůvky, ostružiny, jahody, maliny), které vám dodá energii a zasytí vás. Je to ideální nápoj, který si můžete dát ráno ke snídani nebo během dne, když potřebujete přirozenou dávku energie.

Smoothie s borůvkami, banánem a jahodami

 

Věděli jste, že smoothie je skvělé dát si k snídani místo jídla s vysokým obsahem sacharidů, které by vám nemuselo prospět?

Pokud nemáte moc času na to, abyste si sedli a snědli jídlo, můžete si doma v mixéru připravit Mixed Berry Banana Smoothie a zajistit si tak, že před začátkem dne zkonzumujete něco plného vitamínů a živin.

Můžete ho vypít před odchodem z domu nebo si ho vzít s sebou na cesty, abyste si přirozeně dodali energii, která vám vydrží až do doby, než přijde čas oběda.

 

Co budete potřebovat k přípravě banánového smoothie s rozmixovanými bobulemi?

Příprava Mixed Berry Banana Smoothie je jednoduchá. Příprava zabere méně než 15 minut, pokud máte správné ingredience. Mezi ingredience, které budete k přípravě tohoto smoothie potřebovat, patří:

  1. Mražené rozmixované bobule. Vezměte si sáček mražených rozmixovaných bobulí, které můžete použít v mixéru při přípravě domácího smoothie.
  2. Banán. K vytvoření tohoto smoothie budete potřebovat pouze jeden středně velký banán, který přidáte do mixéru.
  3. Řecký jogurt. Díky řeckému jogurtu je konzistence smoothie o něco hustší.
  4. Mandlové mléko. Mandlové mléko je ideální tekutinou pro použití v tomto smoothie, protože dodává chuť a je méně kalorické než běžné mléko.
  5. Med. Přidání trochy medu je perfektní způsob, jak toto smoothie přirozeně osladit.

Pokud máte tyto ingredience, můžete si snadno a rychle připravit Mixed Berry Banana Smoothie.

 

Jak připravit mixované banánové smoothie z bobulí

Příprava Mixed Berry Banana Smoothie není vůbec složitá. Přísady můžete přidávat do mixéru jednu po druhé a poté je rozmixovat dohladka.

Mixovat můžete tak dlouho, dokud nedosáhnete ideální konzistence smoothie. Nalijte ho do sklenice a vychutnejte si ho! Pokud se chystáte ven, můžete ho nalít do opakovaně použitelné nádoby a vzít si smoothie s sebou.

domácí smoothie ve džbánu

 

Varianty banánového smoothie s rozmixovanými bobulemi

Smoothie lze připravit mnoha fantastickými způsoby. Pokud chcete, můžete použít různé přísady, které zvýrazní chuť a změní konzistenci smoothie.

Špenát je vynikajícím doplňkem smoothie díky vitamínům a živinám, které nabízí. Chuť smoothie nezmění, takže si stále můžete vychutnat jeho ovocnou chuť.

 

Náhrada za mandlové mléko

Pokud nemáte mandlové mléko, můžete použít sójové nebo dokonce ovesné mléko. Pokud použijete ovesné mléko, bude mít vaše smoothie o něco hustší konzistenci, než kdybyste použili mandlové mléko.

A jestli nechcete použít žádnou variantu mléka, můžete ho vynechat nebo nahradit jinou tekutinou, například vodou nebo pomerančovým džusem.

Aby bylo vaše smoothie studené, přidejte do mixéru spolu se surovinami několik kousků ledu.

 

Ingredience na smoothie

 

Postup

Všechny ingredience smíchejte dohromady a rozmixujte dohladka.

Nalijte smoothie do sklenice a podávejte.

 

Výživové hodnoty

Počet porcí: 1 porce

Kalorie: 113 kcal | Sacharidy: 1,5 g | Bílkoviny: 5g | Tuky: 1g | Nasycené tuky: 1g | Trans tuky: 1g | Cholesterol: 2mg | Sodík: 96mg | Draslík: 203mg | Vláknina: 3g | Cukr: 16g | Vitamin A: 56IU | Vitamin C: 5mg | Vápník: 124mg | Železo: 1mg


Zdroje:

gimmedelicious.com/berry-banana-smoothie/


Naposledy aktualizováno 16 června, 2021, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *