Co to je proteinová dieta KetoFit a jaké balíčky tu najdete?

Proteinová dieta patří mezi hit posledních let v oblasti hubnutí. Je to díky tomu, že patří mezi nejrychlejší diety a to bez vedlejších účinků na zdraví. Některé diety totiž mohou poškodit naše zdraví včetně orgánů a bohužel někdy i trvale.

U proteinové diety toto nehrozí, pokud svěříte své tělo profesionální firmě. JoJo efekt se zde dostavuje také velice výjimečně. V článku se dozvíte, co to ketodieta (proteinová dieta) je, v čem tkví její princip a na závěr také představení hotových jídel od firmy KetoFit.

 

Proteinová dieta, základem jsou bílkoviny

Chcete začít držet proteinovou dietu? V tom případě je nutné z jídelníčku vyřadit veškeré sacharidy, které najdete i v jídlech, kde je možná nečekáte. Samozřejmostí je vynechání příloh, ovoce, sladkostí, sladkých jídel, pečiva, ale například také většiny žvýkaček!

Tělo samozřejmě potřebuje energii k fungování, které běžně získávalo ze sacharidů. Nyní si musí poradit a najít jiný zdroj energie. Tím jsou právě naše tukové zásoby. Díky tomu, že tělo si bere energii z tukových zásob, dochází k jejich rychlé a zdravé redukci!

K tomu dochází přibližně za 3 dny od vyřazení všech sacharidů z jídelníčku. Tomuto jevu se říká tzv. “ketóza.” Ta se drží dle potřeb a očekávání, kolik vlastně chcete zhubnout. Dieta by se ale neměla držet více, než přibližně 8 týdnů.

 

Způsob stravování

Uznáváme, že někdy si připravit zdravé jídlo, které bude kompletně bez sacharidů, může být obtížné. Někdy na to naopak není čas. Máme pro vás ale jedno řešení. Můžete si na stránkách KetoFit.cz nakoupit hotové jídla, které splňují všechny nutriční požadavky pro správný chod diety.

Je to snadné, cenově dostupné a na výběr máte hodně možností. Koupit jídla jednotlivě, anebo si vybrat nabízený balíček. Balíčky můžete nakupovat podle toho, jak dlouho plánujete dietu držet. Na výběr je například:

  • Proteinová dieta na cesty
  • Balíček na 2 týdny
  • Balíček na 3 týdny
  • Balíček na 4 týdny

Naposledy aktualizováno 7 října, 2020, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *