Proteinový koktejl KetoMix

Proteiny neboli bílkoviny jsou jednou ze základních látek našeho organismu. Mají pro správné fungování našeho organismu nezastupitelnou roli, jsou významným zdrojem energie a zároveň plní různé stavební, obranné a transportní role.

◾ Z nezastupitelné role bílkovin v těle vychází keto dieta. Proto se podíváme na proteinový koktejl od Ketomix, na který je zrovna akce.

Náš jídelníček je často na bílkoviny bohužel chudý, převažují v něm naopak nezdravé sacharidy, tato dieta se tak prostřednictvím nejrůznějších produktů snaží náš příjem bílkovin zvýšit.

KetoMix veganský koktejl

proteinové koktejly jsou zdrojem kvalitních bílkovin

mnoho příchutí

možnost bez lepku a laktózy

při omezení sacharidů docílíte ketózy: stav, kdy tělo spaluje “vlastní tuku”

Důležitost bílkovin pro lidský organismus

Bílkoviny by měly být zcela pravidelnou a samozřejmou součástí našeho jídelníčku. Když sníme bílkovinu, tělo ji rozloží na menší stavební složky, které jsou známé pod pojmem aminokyseliny.

Esenciální aminokyseliny

Nejdůležitější jsou především aminokyseliny esenciální. Bílkoviny by měly být součástí každého našeho jídla, tedy snídaně, svačiny, oběda, svačiny i večeře.

příchutě koktejlů ketomix

Jejich optimální denní příjem se liší podle pohlaví, váhy a věku. Jako minimální doporučená hodnota se udává denní příjem 0,8 gramu bílkovin na jeden kilogram váhy, pokud ale například chcete zhubnout, je lepší dávku navýšit na jeden gram bílkoviny na jeden kilogram váhy.

U profesionálních sportovců a kulturistů tato hodnota může dosahovat až 2 gramů bílkovin na 1 kg tělesné hmotnosti.

KetoMix proměny
Žena, která úspěšně zhubla s KetoMix dietou

Jak funguje keto dieta?

Ketonová dieta je právě na tomto principu zvýšeného příjmu bílkovin založena.

Díky tomu, že naše tělo přijímá více bílkovin a méně sacharidů, proto se tato dieta někdy označuje také termínem nízkosacharidová dieta, totiž v našem těle začne probíhat ketóza, spalování tukových zásob namísto energie získané ze sacharidů.

K tomuto procesu dojde již po třech dnech od začátku diety, navíc opravdu dochází pouze ke spalování tuků, nikoli svalové hmoty.

Jak do našeho jídelníčku zařadit více proteinů?

S nastartováním ketózy vám nejúčinněji pomohou speciální produkty, které byly pro ketonovou dietu vytvořeny.

Celou řadu těchto produktů nabízí internetový obchod KetoMix, kde si můžete objednat rovnou předpřipravené balíčky na různě dlouhé časové období, s jejichž pomocí snadno a rychle ztratíte vaše přebytečné kilogramy.

Základní součástí těchto balíčků jsou především proteinové koktejly. Bílkoviny, které jsou v nich použité, pocházejí z Velké Británie, směsi jsou ale vyráběny v České republice.

Nabídka proteinových koktejlů

KetoMix drží krok s dobou, snaží se stále nabízet nové a nové přichutě proteinových koktejlů. Dokonce do své nabídky přidali také koktejl veganský, bez laktózy a také bez lepku. Seznamte se s kompletní nabídkou všech koktejlů.

 • Proteinový koktejl KetoMix 1200 g (40 porcí)  – 1440 Kč
 • Proteinový bezlaktózový (veganský) koktejl s příchutí čokolády 1200 g (40 porcí) – 1490 Kč
 • Proteinový koktejl KetoMix 450 g (15 porcí) – 690 Kč
 • Proteinový koktejl na 2 týdny + 2 dny ZDARMA – 2590 Kč
 • Proteinový koktejl na 4 týdny + 4 dny ZDARMA – 4790 Kč
 • Proteinový koktejl na 3 týdny + 3 dny ZDARMA – 3690 Kč
U KetoMix koktejlů to funguje jinak, než je tomu u klasických “proteinových nápojů,” které jsou již ochucené. KetoMix prodává proteinové kokjtely a příchutě zvlášť.

Výhodou je v tomto případě možnost změn a výběru, podle aktuálních chutí.

Jaké příchutě si můžete objednat?

 • čokoláda
 • káva
 • jahoda
 • kokos
 • banán
 • lesní směs
 • vanilka

Každá z uvedených příchutí stojí 89 Kč a podle dostupných recenzí je nejlepší káva a banán. Příchutě můžete samozřejmě mixovat, jak budete chtít.

Přejít do obchodu

Pro příklad, složení proteinového koktejlu KetoMix 1200 g za 1440 Kč

rýžová mouka, sójová bílkovina, syrovátková bílkovina, sušené mléko, čekanková vláknina, slunečnicový olej, směs vitamínů a minerálních látek: draslík (glycerofosfát draselný, chlorid draselný), vápník (glycerofosfát vápenatý), sodík (chlorid sodný), vitamin C (kyselina L-askorbová), vitamin A (retinyl-acetát), vitamin E (DL-alfa-tokoferyl-acetát), vitamin D (cholekalciferol), vitamin K (fyllochinon), vitamin B1 (thiamin-hydrochlorid), vitamin B2 (riboflavin), niacin (nikotinamid), kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý), vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), vitamin B12 (kyanokobalamin), železo (fumarát železnatý), hořčík (oxid hořečnatý), mangan (glukonan manganatý), selen (L-seleno-methionin), zinek (citrát zinečnatý), chróm (pikolinát chromitý), měď (citrát měďnatý), jód (jodičnan draselný), biotin, kyselina listová, emulgátor: sójový lecithin, zahušťovadlo: guma guar

Příprava:

Do šejkru nalejte 250-300 ml neperlivé vody, přidejte odměrku proteinového prášku (30 g) a příchuť podle Vašich preferencí.

Zatřepejte šejkrem a máte hotový proteinový koktejl za 1 minutu.

Rychlejší zdroj kvalitních bílkovin nenajdete.

Výhody proteinových koktejlů

Jednou z výhod konzumace těchto nápojů je skutečnost, že zcela nahradí plnohodnotné jídlo. Nemusíte se tedy obávat, že byste během diety pociťovali hlad.

Proteinový koktejl je zároveň velmi snadný na přípravu a neobsahuje žádná sladidla, barviva, chemické konzervanty ani lepek.

Příprava nápojů je rychlá, stačí zalít požadované množství proteinového prášku vodou a pečlivě rozmíchat.

Koktejl si můžete dochutit dochucovací směsí vlastního výběru. Tyto směsi jsou k dispozici v sedmi různých variantách, jahoda, lesní směs, čokoláda, vanilka, káva, kokos a banán.

🎲 KetoMix dieta v kostce

rychlá příprava

přísun kvalitních bílkovin

skvělá vstřebatelnost do organismu

široká nabídka příchutí

veganská varianta

Je keto dieta i pro muže?

Ano, určitě. Keto dietu nemusí držet pouze ženy, ale je vhodná i pro muže. Lidské tělo funguje poměrně stejně, co se týče poměru nutričního složení (sacharidy, bílkoviny a zdravé tuky). Rozdíl je vícemeně na straně poměru vitamínů a minerálů.

Pokud se chcete vyhnout nedostaku vitamínů, zařaďte kvalitní komplex vitamínů s minerálními látkami.

multivitamín KetoMix

Kde koupit proteinové koktejly KetoMix v akci?

Nákup můžete provést výhradně přímo na stránkách výrobce a prodejce KetoMix.cz. Jejich produkty můžete najít i na jiných stránkách či v obchodech se zdravou výživou, ale většinou za vyšší cenu.

Výhody nákupu

Při nákupu navíc získáváte bonus v podobě online podpory (online chat, email, telefon). Pokud budete potřebovat poradit s hubnutím, můžete se obrátit na jejich specializované poradce na nutriční výživu a hubnutí.

*Doprava zdarma od 1490 Kč (GEIS a Zásilkovna)

*Při objednávce do 10:00 vám balíček přijde do 2 pracovních dnů.

Přejít do obchodu

Naposledy aktualizováno 27 ledna, 2022, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *