Vyzkoušeli jsme instantní ovocná smoothie, které bylo nejlepší?

Máme tu další recenzi na produkty od společnosti Restart Energy, od které jsme recenzovali již 1 produkt a to aminodrink (celý článek zde). Co jsme vyzkoušeli nyní? Celou řadu instantních smoothie, které jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí rychlou a zdravou snídani. Jdeme na to!

 

Instantní ovocná smoothie

Instantní ovocná smoothie jsou vyrobena ze sušeného ovoce, proteinu a kokosového mléka. Dále jako zdroj energie, přidal výrobce do smoothie také chia semínka, které patří mezi superpotraviny a mají neskutečně vysokou energetickou hodnotu (100 gramů chia semínek = 2072 KJ).

Poslední a hlavní složkou je čekanková vláknina, která se získává z kořene čekanky. Ta má pozitivní vliv na trávicí trakt, protože se obtížně tráví, ale zároveň pročišťuje střeva. Výhodou je i fakt, že vláknina dokáže absorbovat vodu a bobtnat (díky tomu nebudete mít pocit hladu).

Ovocné smoothie doporučuji zařadit do jídelníčku jako snídani, anebo brzkou svačinu. Díky obsahu chia semínek, čekankové vlákniny a hroznového cukru se jedná o “kalorickou bombu,” která dodá energii po celý den.

 

Podívejte se na celé složení:
Sušená malinová šťáva (sušená malinová dřeň, maltodextrin) (43%), 80% syrovátkový proteinový koncentrát (WPC) (23%), sušené kokosové mléko (10%), hroznový cukr, čekanková vláknina (8%), chia semena (4%), malinová semínka, přírodní aroma posilující sladkou chuť: Tastesense.

chia semínka a zdraví

 

Jaké smoothie jsem vyzkoušel?

Aktuální nabídka ovocných smoothie, vyzkoušel jsem všechny 3 varianty. Jaké to jsou?

✅ SMOOTHIE MANGO POMERANČ s proteinem a kokosovým mlékem

✅ SMOOTHIE MALINA s proteinem a kokosovým mlékem

✅ SMOOTHIE JAHODA s proteinem a kokosovým mlékem

TIP na přípravu: Příprava smoothie zabere pouze 1 minutu vašeho času! Můžete si ho připravit s mlékem, anebo vodou. Osobně používám studené mléko, protože chuť je naprosto skvělá! Stačí do shakeru nalít 200 ml vodu, přidat smoothie prášek a 20-30 vteřin “shakovat.”

 

Vítěz mého testování!

Jíst chutně a zdravě, že nejde? Máte pravdu, je to o něco těžší, ale naštěstí se na trhu objevují stále nové produkty. Mezi ně patří i nabídka ovocných smoothie od Restart Energy, které chutnají naprosto skvěle. Kdybych si ale měl vybrat, tak nejlepší je pro mě jednoznačně jahoda! S vychlazeným mlékem se jedná o zdravou snídani, na kterou se po ránu vždy těším.

jahodové smoothie restart energy

Naposledy aktualizováno 31 srpna, 2020, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *