cviky na břicho
6 srpna, 2015
Kategorie: Ostatní, Pohyb

Dva základní cviky na hubnutí břicha

Chcete zhubnout a vytvarovat si oblast břicha? Tak tu pro Vás máme dva zaručené cviky, které Vám k tomu pomohou. Jeden z nich je sed – leh, který většina určitě zná, ale dalším cvikem jsou přítahy kolen v sedě, který patří mezi nejúčinější. Nezapomeňte, že k zhubnutí nestačí jen cvičení, ale je potřeba i optimální strava a mít větší výdej než příjem. Zde naleznete přesné informace, jak cvik správně provádět.

Pro “buchty” na břiše je nutné zařadit i vhodnou dietu!

Nejlepší cviky na břicho podle Aleše Lamky – video

 

Skvěle vyrýsované břicho je především o stravě a v druhé řadě až o cvičení. Přizpůsobte si podle toho jídelníček, který by měl obsahovat méně sacharidů.

Pro rychlejší spalování můžete také do jídelníčku zařadit doplněk stravy, který slouží k rychlejšímu spalování. Jedním z nich je i Garsin od Advance Nutraceutics.

 

Sed – leh

 1.  Vezměte si měkou podložku pod záda (například karimatku), lehněte si na záda a pokrčte kolena. Nohy mějte přibližně 35-45 cm od sebe. Jestli máte možnost, tak si zapřete nohy – v tělocvičnách, žebřiny.
 2. Ruce si dejte za hlavu, pokud nemáte dostatečnou výdrž a kondici, tak je možné ruce překřížit na hrudi (usnadňujete provedení cviku)
 3. Teď už můžete začít – pomalu zvedejte hlavu ke kolenům. POZOR, nikdy netahejte rukama! Když dosáhnete bodu, že máte hlavu blízko kolen, tak můžete jít zase pomalu dolů.
 4. Cviky opakujte v rozmezí 12-20 sedu – lehů po čtyřech sériích (12-20 x 4).
 5. Po čase cvičení můžete přidat i malou úpravu cviku na zpevnění “stran” břicha. To se dělá tak, že při zvedání se natočíte lehce do strany. Po každém natočení do strany, změňte na druhou stranu -> (levá, pravá- levá,…).
 6. Teď už jen dodržovat jídelníček a vytrvat, výsledek se zaručeně dostaví!

 

dieta

 

Před cvičením si připravte detoxikační smoothie, pak půjde cvičení daleko lépe!

Nemůžete zhubnout? Zkuste KetoMix - česká proteinová dieta
Proteinová dieta je zaměřená na příjem kvalitních bílkovin a omezení sacharidů.

Pravděpodobně jeden z nejrychlejších způsobů hubnutí. Podívejte se na zkušenosti reálných uživatelů, kteří podle diety zhubli několik kilogramů! Proteinová dieta KetoMix.

 

Přítahy kolen v sedě

 1. Sežeňte si stoličku, které se budete přidržovat při vykonávání cviku.
 2. Natáhněte nohy, aby byly kolmé s podlahou a natažené. Nohy poté přitahujte pomalu k hrudníku a skrčujte.
 3. Až budou “poblíž” hrudníku, tak začněte nohy rovnat do původní podoby.
 4. Cviky opakujte v rozmezí 10-15 přítahů po 4 seriích (10-15 x 4).
 5. Stejné jako bod 6 u sedu – lehů 😉

Přikládám ještě video, kde naleznete více cviků. K tomu to předvádí jedna sympatická slečna. Pamatujte, že je důležité začít! I když možná ze začátku nedáte uvedené počty cviků, tak nevěště hlavu, vytrvejte a určitě se to časem bude zlepšovat.

Tip na další článek: 4 tipy na sixkpack!

5/5 - (1 vote)
1 komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *