toxiny
5 srpna, 2015
Kategorie: Hubnutí

NEUVĚŘÍTE: Největším zabijákem hubnutí je stres a toxiny

Cvičíte už delší dobu, jíte a celkově žijete zdravě, a přesto nemůžete zhubnout? Máte příjem energie nižší než její výdej? Už nevíte, co změnit? Možná jsou na vině toxiny a stres. Stresem, hlavně v dnešní době trpí téměř každý. To má na svědomí dnešní svět, který se neustále zrychluje, a jsou kladeny čím dál tím větší nároky. Začíná to už v dětství ve škole a vlastně nikdy nekončí.

Stres aneb aktivátor energie

Stres v našem těle nastartuje energii, která zůstane ale nevyužita. Místo toho se uloží do oblasti pasu nebo do jater. Zde nastává pravě ten problém, s kterým je nutno bojovat.

Protože emoce a stres nemají za následek jen tloustnutí, ale i nebezpečné autoimunitní onemocnění. Proto je nutné se stresem pracovat a snažit se mu vystavovat co nejméně.

K tomu Vám pomůže kvalitní odpočinek, relaxace, pravidelný pohyb a snažit se věci tolik neřešit.

Nebezpečí v podobě toxinů

K hubnutí nepotřebuje mít právě jen příjem energie nižší než její výdej, ale i správně nastartovaný metabolismus. Jenže to je často problém, právě kvůli toxinům, které do těla průběžně dostáváme.

Ačkoliv si to možná neuvědomujete, tak je přijímáme z vody, jídla nebo i vzduchem (jestli žijete ve městech, tak tomu se nelze ubránit, nejhorší to máte Vy, co žijete například v Ostravě).

Další škodlivé látky čerpáme z léků a antibiotik.

toxiny

K odbourání těchto škodlivých látek a toxinů slouží játra (důležitá pro nastartování správného vyvážení a chodu metabolismu).

Dalším orgánem je slezina, která slouží jako filtr krve. Na internetu nebo v odborných knížkách se můžete dočíst, že je možné dále žít i po odstranění sleziny, přesto je však důležitým orgánem.

Zelený ječmen pro očistu organismu – recenze.

Jak se do těla toxiny vůbec dostanou?

Toxiny do těla můžete dostat několik způsoby! Mezi nejčastější příčiny patří toxiny z jídla a nápojů. V jídle a nápojích totiž máte chemický koktejl, který je těžký přežít ve zdraví!

Jedná se o herbicidy, konzervanty, dusičnany, těžké kovy, škodlivé látky z ovzduší, léky podávána zvířatům, éčka a také těžké kovy z vodovodních potrubí.

Jaké jdou další způsoby?

  • ovzduší – města plná motorových dopravních prostředků a průmyslové lokace patří mezi nebezpečné místo pro život
  • léky, drogy a alkohol – bude to pro vás možná překvapením, ale velké množství toxinů dostáváme do těla z volně dostupných léků, která mají více aditiv, než účinné látky
  • prostředí – prostředí, ve kterém se vyskytujeme a pohybujeme každý den, může představovat také mnoho nebezpečných nástrah (škodlivý stavební materiál, lepidla, nátěry, barvy a další)
Detoxikace pomocí směsi zelených superpotravin!

blendea supergreens

Blendea je směsicí tzv. zelených superpotravin (mladý ječmen, mladá pšenice, spirulina a chlorella). Kombinace těchto potravin dokáže detoxikovat, zlepšit trávení, pomáhá odkyselit překyselený organismus a posiluje imunitu.

💚 Bez lepku

💚 Bez laktózy

💚 Bez cukrů

💚 100% BIO

💚 Směs potravin, která může pozitivně ovlivnit detoxikaci organismu

💚 Na BIO kvalitu, přijatelná cena

Přejít do obchodu

Jak si vyčistit játra?

Pravě když jsou játra “zanesena” je důležité s tím něco udělat. Hlavním řešením jsou určené potraviny. Vybral jsem 5 nejlepších potravin, kterými si vyčistit játra.

  1. Česnek
  2. Grapefruit
  3. Vlašské ořechy
  4. Kurkuma
  5. Avokádo

Vyzkoušejte zelené superpotraviny, často patří mezi nejlepší způsoby detoxikace!

Všechny potraviny jsou v České Republice lehce k sehnání (někde možná menší problém s avokádem a kurkumou).

Co říkají studie?

U jednoho testu/studie se ukázalo, že konzumace 1-2 avokád týdně po dobu jednoho měsíce může “vyléčit” játra. Inspirovat se můžete u našich avokádových receptů!

Kurkuma je prodejná jako celá potravina nebo v podobě prášku. Právě u kurkumy bylo prokázáno, že je jedna z nejlepších pro udržení a “léčení” jater. Další významnou funkcí je přirozené posílení žluči a celkovou funkci žlučníku, který slouží jako další čistící orgán těla.

DetoxActive

Dalším způsobem, jak očistit tělo může být také doplněk stravy a to nejlépe přírodního rázu. Na našich stránkách můžete najít recenzi na doplněk stravy DetoxActive od Advance Nutraceutics.

Jedná se o mix zelených superpotravin a dalších zdraví prospěšných látek.

Jaké má tedy složení?

Rate this post
Zádný komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.