Proteinová dieta Victus – seznam poboček

Victus je společnost, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti hubnutí a to pomocí proteinové diety. Jejich zařízení patří mezi nejmodernější v Evropě a podle jejich slov k nim chodí klienti, kteří jsou již bezradní, a jinde se jím nepodařilo zhubnout.

Kromě různých vyšetření, které mají určit správný plán na cvičení a jídelníček, tak nabízejí také proteinové výrobky. K dispozici je až 150 proteinových jídel, které si můžete zakoupit a máte jistotu, že splňují všechny nutriční požadavky, které vaše tělo potřebuje. Prohlédnout  kompletní nabídku všech proteinových výrobků můžete zde.

Ketomix - proteinová dieta pro snadné hubnutíVyzkoušejte proteinovou dietu KetoMix, která má lepší chuť, než dieta Victus a k tomu stojí méně peněz. Jejich jídla mi chutnají o dost lépe a nutriční hodnoty jsou skvělé. Navíc často mají slevy, které jistě potěší každého z nás! 🙂

Victus a seznam poboček

Ačkoliv doporučuji nákup proteinových jídel přes jejich e-shop, tak se zde najde také mnoho lidí, kteří si chtějí jednotlivé produkty “ošahat” a vidět na vlastní oči. Co se mi líbí, tak to, že Victus svoje ceny píše přímo a bez zbytečného zatajování cen. Bohužel zatajování cen patří mezi klasiku mezi českými centry, které se zaměřují na hubnutí (dietní plány, prodej zdravých potravin a různá vyšetření). U Victus máte jistotu, že víte, za co platíte! Myslí i na stálé zákazníky, které maji garanci stejných cen, a to i když dojde ke zdražení služeb.

Čtěte také: Victus recenze

Victus Náchod – kontakt

Radniční 34,
547 01 Náchod

info@victus.cz

490 510 541

Victus Olomouc

Kapucínská 16,
772 00 Olomouc

info@victus.cz

490 510 541

Victus Hradec Králové

Divišova 882/5,
500 03 Hradec Králové

info@victus.cz

490 510 541

Jaký je ceník doplňkových služeb?

victus proteinová dieta

Proč využít služeb Victus a nakupovat jejich proteinová jídla?

Je to jednoduché. Victus Vám dokáže poskytnout kvalitní zázemí a záruku redukce hmotnosti. Je to podložené kvalitním servisem v podobě výživového poradenství. Každý klient je jiný, má svoje potřeby, nároky a samozřejmě také jiný organismus, které hubnutí ovlivňuje nejvíce.

Společnost Victus toto ví a proto ke každému klientovi přistupuje individuálně a hledá nejlepší řešení. K tomu pomáhá také skutečnost, že mají přístup k nejlepším měřícím strojům, které Vám dokáží přesně změřit například tlak, složení těla a % tuku.

Šetříte čas – nemusíte vařit a pravidelně nakupovat

Kvalitní proteinová jídla splňující všechny nutriční hodnoty

Zhubnete, někomu to zabere kratší dobu, někomu zase déle, ale cíl bude stejný

Proteinová dieta ve zkratce
Proteinová dieta je založená na omezení sacharidů, respektive téměř jejich vysazení. Toto omezení vyvolá v těle stav, kterému se říká ketóza. Jedná se o stav, kdy tělo nemůže čerpat energii ze sacharidů a tak na řadu přichází čerpání energie z tukových zásob. Díky tomu můžete zhubnout opravdu mnoho kilogramů tuku a to relativně v krátkém časovém horizontu!

Máte zkušenosti s Victus dietou?

Prosíme všechny lidi, kteří mají zkušenosti s dietou Victus, tak prosím o zapojení do diskuze. Pomůžete tím ostatním, které se také snaží zhubnout a nejde jim to. Popište zkušenosti s jejich proteinovými jídly, ale také jaké vyšetření jste podstoupili a kolik vás to stálo. I cena je pro mnoho lidí, tím největším strašákem před startem proteinové diety.

Naposledy aktualizováno 16 listopadu, 2020, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

2 Comments

  1. Musím uznat, že v začátku jsem se bál chuti jídel, ale po vyzkoušení jsem byl mile překvapen. Dobrá a zdravá jídla, které si připravíte hned. Co zaplatíte, to dostanete a možná i něco navíc ‘:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *